Medinukų šventėje „Bebras 2004“ triumfavo Panevėžio miškų urėdijos komanda

Panevėžio regiono medienos pramonės įmonės ir miškų urėdijų darbuotojai gegužės 29 dieną aktyviai leido laisvalaikį  šventėje „Bebras 2004“. Antrus metus rengiama vadinamoji medinukų šventė šiemet, kaip ir praėjusiais metais, vyko Paežerio girininkijos Gitėnų miške.

Į mišką suvažiavo dešimties įmonių komandos, darbuotojai bei jų šeimų nariai. Dalyvavo Panevėžio ir Anykščių miškų urėdijos, uždarosios akcinės bendrovės „Skydmedis“, „Kriautė“, „Baldenis“, Reklamos galimybių centras, „Norwegian wood“, JGB, „Dirvonų lentpjūvė“ bei „Bangenė“.

Pasak organizatorių, antrus metus organizuojamos šventės tikslas – suvienyti medienos pramonės  įmones, skatinti glaudesnį bendradarbiavimą ir kooperaciją.  Tik taip įmanoma pasiekti gerų rezultatų išsiplėtusioje, didelės konkurencijos Europos rinkoje.

Į „Bebro“ šventę šįmet susirinko apie 250 žmonių. Pasak Panevėžio miškų urėdijos urėdo pavaduotojo komercijai ir gamybai Vytauto Raginio, gerokai išsiplėtė dalyvių ratas, daugiau susirinko ir žiūrovų.

Kiekvienai dalyvių komandai atstovavę penki darbuotojai varžėsi šešiose nelengvose rungtyse. Dėl pereinamojo Panevėžio miškų urėdijos įsteigto prizo varžytasi rąsto pjovimo dvitraukiu ir motoriniu pjūklais, rasto kirtimo ir tempimo, kaladės metimo rungtyse, estafetėje.

Kiekvienos rungties laimėtojai buvo apdovanoti vertingais rėmėjų prizais. O susumavus rungčių rezultatus išaiškėjo ir varžybų laimėtoja – ja tapo Panevėžio miškų urėdija. Panevėžio miškininkams atiteko pereinamasis šventės „Bebras 2004“ prizas – skulptoriaus V. Ulevičiaus sukurta medinė statulėlė.

Antrąją vietą varžybose užėmė UAB „Kriautė“ komanda, treti liko „Skydmedžio“ atstovai.

Pasak Panevėžio miškų urėdijos urėdo pavaduotojo komercijai ir gamybai Vytauto Raginio, į Gitėnų miške šurmuliavusią šventę susirinko apie 250 žmonių. Varžybų žiūrovams organizuotos papildomos linksmos ir išradingos rungtys. „Šįkart labai aktyvūs buvo visi šventės dalyviai – įmonių šeimų nariai, svečiai, rėmėjai, – pasakojo V. Raginis. – Gera nuotaika skatino varžytis ir suaugusiuosius, ir vaikus“.

Papildomų rungčių dalyviai taip pat neliko be apdovanojimų. Daug jų įsteigė patys šventės dalyviai – laimėtojams dovanojo savo gaminių.

Šventės dalyviams iliuzionistų pasirodymą dovanojo rėmėjai iš Vilniaus – UAB „Knauff“. Medinukų šventės rėmėjų būrys buvo išties gausus – tai D. ir V. Radišauskų įmonė „Jolinta“, uždarosios akcinės bendrovės  „Stančikienė ir partneriai“, „Stingas“, „Raginėnai“, „Monvika“, „Komanda“ bei „Aukštaitijos reklama“.

Panevėžio regiono medienos pramonės įmones vienijančią šventę „Bebras” planuojama rengti kasmet.

Privatumo nustatymai
Įspėjame, kad blokavus sausainiukų naudojimą gali sutrikti kai kurios svetainės funkcijos.