Įsibėgėjo oro uosto link vedančio viaduko platinimo darbai

S. Dariaus ir S. Girėno gatvės viaduko per geležinkelį rekonstrukcija įžengė į naują etapą – pradedamos montuoti metalinės sijos, skirtos išplatinti statinį.

„Prie esamo viaduko statomas savotiškas priestatas, kurio dėka bus galima išplatinti patį viaduką ir  jo važiuojamąją dalį. Naujai statomą viaduko dalį laikys keturios atramos. Tarp trečiosios ir ketvirtos atramų pradedamos montuoti sijos, ant kurių vėliau bus montuojamos perdangos plokštės“, – sakė AB „Panevėžio keliai“ projekto vadovas Edmundas Jakubauskas. Montuojamos sijos išryškins būsimuosius viaduko kontūrus.

Naujai pradedami darbai automobilių eismui netrukdys labiau nei šiuo metu. Rugsėjo 1-ąją  automobilių eismui buvo atidarytos dvi eismo juostos, po vieną juostą kiekviena eismo kryptimi. Šiuo viaduku gali važiuoti visos transporto priemonės, išskyrus sunkųjį transportą, kuris ir toliau nukreipiamas aplinkkeliais.

Traukinių eismas dėl viaduko platinimo darbų šioje zonoje bus iš dalies apribotas, tačiau didelių problemų kelti neturėtų, nes geležinkelis tarp trečios ir ketvirtos viaduko atramos  nėra pagrindinis.

Kaip jau buvo skelbta, 2006 m. gruodžio 28 d. AB „Panevėžio keliai“ ir UAB „Tilsta“ su Vilniaus miesto savivaldybe pasirašė sutartį dėl S. Dariaus ir S. Girėno gatvės viaduko per geležinkelį su prieigomis rekonstrukcijos darbų. Bendra projekto vertė – 33, 01 milijono litų (suma nurodyta su PVM).

Šio projekto vykdymo metu vadinamasis Rodūnios viadukas bus išplatintas nuo 3 iki 5 eismo juostų. Be to, iki 4 eismo juostų bus išplatinta Švitrigailos gatvės važiuojamoji dalis tarp Geležinkelio ir Panerių gatvių, iki 5 eismo juostų išplatinta S. Dariaus ir S. Girėno gatvė tarp Panerių ir Brolių gatvių, rekonstruotos S. Dariaus ir S. Girėno, Pelėsos ir Švitrigailos gatvių sankryžos, įrengiant saugumo saleles, sutvarkant šaligatvius, eismo reguliavimo šviesoforais sistemas ir t.t.

Pagal sutartį projektas turi būti įgyvendintas iki 2008 m. gegužės 31 d. Pagrindinius  viaduko rekonstrukcijos darbus tikimasi atlikti per 2007 metus.

Privatumo nustatymai
Įspėjame, kad blokavus sausainiukų naudojimą gali sutrikti kai kurios svetainės funkcijos.