Iš dalies atidarytas eismas rekonstruojamu S. Dariaus ir S. Girėno gatvės viaduku

Šeštadienį, rugsėjo 1 d. iš dalies atidarytas automobilių eismas vadinamuoju Rodūnios viaduku Vilniaus mieste. Kelias į Vilniaus tarptautinį oro uostą dabar bus gerokai trumpesnis. Atidarytos dvi eismo juostos, po vieną juostą kiekviena eismo kryptimi. Šiuo viaduku galės važiuoti visos transporto priemonės, išskyrus sunkųjį transportą, kuris ir toliau nukreipiamas aplinkkeliais.

Kaip jau buvo skelbta, 2006 m. gruodžio 28 d. AB „Panevėžio keliai“ ir UAB „Tilsta“ su Vilniaus miesto savivaldybe pasirašė sutartį dėl S. Dariaus ir S. Girėno gatvės viaduko per geležinkelį su prieigomis rekonstrukcijos darbų. Bendra projekto vertė – 33, 01 milijono litų (suma nurodyta su PVM).

Šio projekto vykdymo metu Rodūnios viadukas bus išplatintas nuo 3 iki 5 eismo juostų. Be to, iki 4 eismo juostų bus išplatinta Švitrigailos gatvės važiuojamoji dalis tarp Geležinkelio ir Panerių gatvių, iki 5 eismo juostų išplatinta S. Dariaus ir S. Girėno gatvė tarp Panerių ir Brolių gatvių, rekonstruotos S. Dariaus ir S. Girėno, Pelėsos ir Švitrigailos gatvių sankryžos, įrengiant saugumo saleles, sutvarkant šaligatvius, eismo reguliavimo šviesoforais sistemas ir t. t.

Pagal sutartį projektas turi būti įgyvendintas iki 2008 m. gegužės 31 d. Pagrindinius  viaduko rekonstrukcijos darbus tikimasi atlikti per 2007 metus, kad strateginėje eismo srautų prasme vietoje esantis viadukas bei ten vykdomi darbai kiek įmanoma mažiau trukdytų automobilių eismui.

Privatumo nustatymai
Įspėjame, kad blokavus sausainiukų naudojimą gali sutrikti kai kurios svetainės funkcijos.