Panevėžio autobusų stotis bus iškelta į dabartinę UAB „Panevėžio autobusų parkas“ teritoriją

Vakar, 2007 m. gruodžio 11 d.,  konkurso vertinimo komisija priėmė sprendimą dėl investuotojo, kuris įgyvendins UAB „Panevėžio autobusų parko“ valdomo nekilnojamojo turto optimalaus panaudojimo ir vystymo projektą.

Investuotoju pasirinktas konsorciumas, kurį jungtinės veiklos sutarties pagrindu sudaro  Panevėžio statybos tresto ir  UAB „Baltijos investicijų grupė“ grupių įmonės (BIG-PST konsorciumas).

Šis sprendimas buvo priimtas abiem šalims – konkursą skelbusiai įmonei ir konsorciumui –  sudarius taikos sutartį, kurią patvirtino teismas.

Konkurso vertinimo komisija pripažino priimtinu investuotojų pasiūlymą dėl Panevėžio autobusų stoties iškėlimo ir  naujos autobusų stoties, naujo autobusų parko, kitų objektų statybos.

Kaip jau buvo skelbta, įgyvendinant projektą, pirmajame etape būtų atliekamas detalusis projektas, antrajame etape laisvoje teritorijoje J. Basanavičiaus gatvėje būtų statomi nauji autobusų parko pastatai. Tada dabartinis autobusų parkas būtų perkeliamas į naujas patalpas, o likusioje laisvoje teritorijoje butų statoma nauja autobusų stotis bei komercinis pastatas.

Kitas etapas – senosios autobusų stoties perkėlimas iš miesto centro į naują pastatą J. Basanavičiaus gatvėje. Dabartinės autobusų stoties teritorijos vystymas siejamas su jos panaudojimu visuomenės reikmėms. Čia turėtų iškilti multifunkcinis centras su požeminėmis automobilių stovėjimo aikštelėmis.

Teritorijų detaliuosius planus svarstys ir  tvirtins Panevėžio miesto Taryba. Šie planai bus projekto įgyvendinimo pagrindas. Detaliųjų planų rengimas gali užtrukti metus.

Tik tuomet bus aišku, kiek realu įgyvendinti investuotojų sukurtą viziją, susijusią su įvairių objektų statyba miesto centre ar J. Basanavičiaus gatvėje. Naujoji autobusų stotis bei kiti UAB „Panevėžio autobusų parkas“ objektai bus pastatyti ir įrengti taip, kaip nurodyta konkurso medžiagoje išdėstytuose reikalavimuose, nepriklausomai nuo to, kaip projekto įgyvendinimo laikotarpiu keisis statybos paslaugų ir statybinių medžiagų kainos.

Papildoma informacija:

Alvydas Misiūnas, UAB „Baltijos Investicijų Grupė“ direktorius, tel.  8 698 39455

Rimantas Petukauskas, UAB „Panevėžio autobusų parkas“ generalinis direktorius, tel. 8 686 35589

Rasa Čepienė, tel.  8 611 48133

Privatumo nustatymai
Įspėjame, kad blokavus sausainiukų naudojimą gali sutrikti kai kurios svetainės funkcijos.